چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۷:۰۶:۳۵ بعد از ظهر

تابستان برای بسیاری از خانواده ها فصل جابجایی و تعویض منزل است. جابجایی اسباب نیز یکی از مسائل سخت در این میان است که بسیاری از خانواده ها را نگران می کند. شکستن و آسیب دیدن اسباب منزل از جمله مشکلاتی است که در زمان جابجایی رخ می دهد. در این مطلب قصد داریم تا شما را با اشیایی که بیش از وسایل دیگر در معرض خطر هستند آشنا کنیم.

وسایل الکترونیکی
تلویزیون، رایانه سیستم های صوتی از جمله آسیب پذیرترین وسایل در زمان جابجایی هستند. فراموش نکنید که در درون این سیستم تنها تعدادی خازن و مقاومت الکترونیکی وجود دارد که خصوصا به ضربه شدیدا حساس هستند. اما را حل پیشنهادی ما برای شما این است که جعبه های مخصوص این وسایل را حفظ کرده و دور نریزید. این جعبه ها به صورت خاص برای این وسایل طراحی شده و می تواند از آنها حفاظت کنند.

ظروف چینی
یکی از وسایلی که در خانه اکثر ایرانیان یافت می شود ظروف چینی است که احتمال شکست آنها بسیار بالا است. برای پیشگیری از این امر به چند نکته توجه کنید. ظروف چینی در تعداد بالا بسیار سنگین هستند و می توانند در هنگام حمل مشکل ساز شوند. سعی کنید تا در زمان حمل و نقل تعداد کمتری از ظروف را در هر جعبه قرار دهید و یا سپس بین ظروف را با دستمال های پارچه ای بپوشانید.

ماشین رختشویی
یکی از بزرگترین و سنگین ترین وسایل در هر خانه ای ماشین رختشویی است. فراموش نکنید که آسیب دیدن ماشین رختشویی می تواند در دوره پس از آسیب دیدن به صرف هزینه های زیادی برای شما منجر شده و در عین حال بر اثر آسیب باید آب و برق بیشتری مصرف می کند. سعی کنید تا علاوه بر حفظ جعبه مخصوص ماشین رختشویی از شرکت سازنده نیز برای حرکت دادن وسیله مورد نظر استفاده کنید.

میز و صندلی
میزها و صندلی ها از جمله اشیایی هستند که به خاطر شکل خاص خود اصطلاحا ” بد بار ” است. برای حمل بهتر این وسایل در زمان خرید آنها سعی کنید تا وسایلی را انتخاب کنید که تا حد امکان شکل و اندازه معمول و عادی را داشته باشند تا حمل آنها آسان باشد. سعی کنید تا در زمان انتقال روی میز و صندلی های خود را بپوشانید تا از ضربه خوردن بدنه آنها جلوگیری کنید.

آینه
در فرهنگ ما ایرانیان و بسیاری دیگر از فرهنگها آینه معنی و مفهوم بسیار خاصی دارد. بسیار شکسته شدن آینه را نشانه خوبی نمی دانند. در هنگام جابجایی آینه سعی کنید تا اطراف آن را با شی نرمی مثل پنبه بپوشانید و در ضمن آن را به تنهایی و در یک نوبت منتقل کنید.

تابلوها و مجسمه ها
در بسیاری از منازل یک یا چند وسیله هنری مثل تابلوهای نقاشی یا مجسمه وجود دارد. سعی کنید تا در زمان انتقال دادن این وسایل جای خاصی را در خودروی حامل وسایل برای آنها در نظر بگیرید.
معمولا قرار دادن این گونه از اشیاء در کنار سایر وسایل می تواند موجب آسیب شود. تابلوهای نقاشی را پوشانده و در کنار همدیگر قرار دهید. سعی کنید تا مجسمه های خود را نیز در جعبه قرار داده و اطراف آن را با پنبه بپوشانید.

آسیب رساندن به خود خانه
یکی دیگر از مشکلات در هنگام تغییر مکان آسیب به خانه قدیمی و یا خانه جدید در هنگام جابجایی است. معمولا بخشی هایی از کفپوش، چارچوب درب ها و یا پله ها در زمان جابجایی اشیاء بزرگ آسیب می بیند. توصیه ما برای جلوگیری از بروز این مشکل ساده و مشخص است: از افراد متخصص استفاده کنید.

کمر شما!
کمر شما نیز به احتمال زیاد ممکن است که در طول جابجایی دچار آسیب شود. فراموش نکنید که اسباب کشی یک حرکت سنگین فیزیکی است که به مهارتهای خاص خود نیاز دارد. در زمان حرکت دادن وسایل دقت کنید که از انجام هر گونه حرکت سنگین و یا ناگهانی بپرهیزید. در هنگام حرکت دادن اشیاء همیشه سر و سینه خود را بالا نگاه داشته و کمر خود را تا جایی که ممکن است صاف نگاه دارید.

 

همین حالا با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید:
تلفن تماس:

02144329398 و 02166919872 

02188556290 و 02122913243

2177089807

 

موبایل مدیریت: 09128707002


تعداد بازدید: 2687 - برچسب ها: فصل اسباب کشی, حمل اثاثیه منزل, انتقال وسایل اداری, نیسان بار, کامیون بار, خاور بار, باربری تهران, اتوبار تهران, وانت بار,

موسسه اتوبار و باربری تهران

تل: 📞77089807✍ 88556290✍ 22913243✍
تل: 📞44329398✍ 66919872✍ 44473386✍
فک:
موب:

کاربران حاضر در پرتال: 3
تعداد بازدیدکنندگان امروز: 157
جمع کل بازدید ها: 633619
بیشترین حضور بازدیدکنندگان: 4565
آی پی شما: 162.158.79.81